Aktuelno

UG “Prijatelji FK Sloboda” Tuzla dobilo svoj kutak

Oktobar 31st, 2016 | by admin
UG “Prijatelji FK Sloboda” Tuzla dobilo svoj kutak
Zabava
0

Zvaničnim otvaranjem Tuzla je napokon dobila jedan istinski kutak za sve zaljubljenike i simpatizere FK Sloboda. U realizaciju same ideje uloženo je dosta truda, rada i vremena, a sve s ciljem nastavka djelovanja pružanja podrške FK Sloboda u svim segmentima funkcionisanja.

”Cilj djelovanja Udruženje je dalja popularizacija na prvom mjestu kluba, na drugom mjestu našeg Udruženja i naravno cilj je da ostvarimo sve ono što sanjamo, što naši članovi žele, a vezano je za sportske uspjehe naše Slobode. Jedan od osnovnih ciljeva je da naš klub napreduje i da sve ide jednim tokom koji svi priželjkujemo i pored poteškoća koje se događaju. I mislimo i želimo da ovaj prostor bude jedno lijepo mjesto”, rekao je između ostalog Amir Azabagić – predsjednik Udruženja ”Prijatelji FK Sloboda”.

Otvaranju novih prostorija Udruženja ”Prijatelji FK Sloboda” su između ostalih prisustvovali šef stručnog štaba FK Sloboda Vlado Jagodić, fudbaler Haris Mehmedagić i kapiten Crveno – crnih Samir Efendić kao i drugi istaknuti sportski radnici i prijatelji koji su došli podržati rad Udruženja koje nastalo u najtežim trenutcima za FK Sloboda.

”Stvarno mi je drago da se otvorio jedan ovakav objekat, gdje će svi prijatelji Slobode moći provoditi vrijeme i vjerovatno gledati naše utakmice, kada nisu u mogućnosti biti na Tušnju. Također, mislim da je ovo jedna lijepa priča i pozitivan potez. Čestitao bih svim ljudima koji su učestvovali u ovom projektu, svaka im čast”, istakao je u izjavi za medije Samir Efendić – kapiten FK Sloboda.Vrata prostorija Udruženja građana “Prijatelji FK Sloboda” Tuzla će ubuduće svakodnevno biti otvorena za sve simpatizere i prijatelje kluba koji su članovi UG-a, ažele biti u toku najaktuelnijih dešavanja vezano za FK Sloboda.

Čestitke povodom otvaranja prostorija Udruženja uputio je iz SAD-a bivši predsjednik UO FK Sloboda Azmir Husić koji je i ovaj put istakao kako su članovii UG “Prijatelji FK Sloboda” zaista iskreni prijatelj kluba. Već naredno druženje zakazano je u subotu 5. novembra kada Sloboda u okviru 15. kola BHT Premijer lige gostuje kod Željezničara na Grbavici. Gledanje tog meča bit će organizovano u novootvorenim prostorijama UG “Prijatelji FK Sloboda” Tuzla. (Foto: V. Živković)

 

AKCIJATV preporuka

 • Višća neće igrati, naši očekuju povoljan rezultatNovembar 13, 2016 Višća neće igrati, naši očekuju povoljan rezultat (0)
  Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća zbog povrede neće moći danas nastupati u kvalifikacionom susretu sa Grčkom. Pred kraj sinoćnjeg treninga našeg tima na stadionu  Karaiskakis […] Posted in Zabava
 • Ekipe spremne za utakmice osmine finala Kup-aOktobar 25, 2017 Ekipe spremne za utakmice osmine finala Kup-a (0)
  Sedam utakmica 1/8 finala Kup-a Bosne i Hercegovine na programu su sutra, dok će se Leotar i Zvijezda 09 sastati 1. novembra. Akteri sutrašnjih utakmica su optimistični i očekuju […] Posted in Vijesti, Zabava
 • Prijem za predstavnike FK SlobodaFebruar 2, 2017 Prijem za predstavnike FK Sloboda (0)
  Analiza rada i dosadašnje saradnje, te plan budućih aktivnosti bile su teme današnjeg sastanka premijera Tuzlanskog kantona Bege Gutića i ministara u Vladi TK sa predsjednikom i članovima […] Posted in Zabava
 • Drama “Zumro dušo pendžer mi oškrini” u Etno kinu!Novembar 15, 2016 Drama “Zumro dušo pendžer mi oškrini” u Etno kinu! (1)
  Etno Avlije Mačkovac - Banovići nakon prostornog proširenja najavljuje još jednu atrakciju u etno stilu. Riječ je o prostoriji koja je namjenjena za "Etno kino". "Etno kino" će vršiti […] Posted in Zabava
 • Pjanić: Dočekujemo utakmicu u odličnoj atmosferiOktobar 7, 2016 Pjanić: Dočekujemo utakmicu u odličnoj atmosferi (0)
  Najbolji bh fudbaleri odradili su sinoć službeni trening na stadionu „King Baudouin“,  gdje će danas odigrati utakmicu 2. kola kvalifikacija za SP, protiv  Belgije. Prije treninga, održana […] Posted in Zabava
 • Predstavljamo Anitu Taletović modnu stilisticu!Oktobar 1, 2016 Predstavljamo Anitu Taletović modnu stilisticu! (0)
  Modna stilistica Anita Taletović iz Tuzle se poslije završenog modnog kampusa u Milanu posvetila stvaranju modnih kreacija. ANITA: Zavšila sam ekonomsku školu, studirala sam […] Posted in Zabava
 • BH reprezentativci u dobrom raspoloženjuNovembar 9, 2016 BH reprezentativci u dobrom raspoloženju (0)
  „A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine se već drugi dan u zeničkom Trening kampu pripremaju za kvalifikacionu utakmicu sa Grčkom. Izbranici Mehmeda Baždarevića su jutros odradili […] Posted in Zabava
 • Kalesija: Stanje prirodne nesreće u šest mjesnih zajednicaJuli 27, 2018 Kalesija: Stanje prirodne nesreće u šest mjesnih zajednica (0)
  Na prijedlog komandanta Štaba Civilne zaštite Kalesija Seada Džafića održana je Vanredna sjednica Štaba na kojoj je donesena Odluka o proglašenju stanja prirodne nesreće na području MZ […] Posted in Vijesti
 • Brčko: Uskoro roman prvenac Damira PervanovićaOktobar 5, 2016 Brčko: Uskoro roman prvenac Damira Pervanovića (0)
  Za mjesec dana, Brčaci ali i drugi ljubitelji pisane riječi moći će pročitati prvi roman mladog autora Damira Pervanovića – „ Mjesec je svjedok“ u izdanju „Književnog kluba Brčko distrikt […] Posted in Zabava
 • U Gornjoj Tuzli formiran bokserski klub „Muhamed Ali“Septembar 21, 2016 U Gornjoj Tuzli formiran bokserski klub „Muhamed Ali“ (0)
  Na inicijativu lokalnih boksera koji su svoja bokserska iskustva sticali u bokserskom klubu "Sloboda" Tuzla, pružena je prilika mlađim uzraštajima Gornje Tuzle i okoline da stiču bokserske […] Posted in Zabava

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *